Villamızın Giriş saatleri 16.00 olup çıkış 10.00 kalan süre zarfında temizlik yapılmaktadır ve saatler harici giriş ve çıkış yapılmamaktadır.

Rezervasyonunuzun tamamlanması ve kesinleşmesi için ön ödeme yapmanız gerekmektedir. Villaya girişiniz esnasında kalan ücret peşin olarak ödenecektir.

Eğer istenirse özel aşçı temin edilebilir. Rezervasyon sırasında berlirtmeniz gerekmektedir.

Villalarımızda evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Web sayfamızdaki fiyatlara elektrik, su, tüpgaz, klima, hafta bir temizlik ve çarşaf-havlu değişimi dahildir.

Villaların mutfak gereçleri tam donanımlı olup sadece blender tarzı ürünler bulunmamaktadır. Herkes için bir set banyo ve yüz havlusu ve yataklar hazırlanmış bir şekilde teslim edilmektedir.

Kiralama fiyatına villanın belirtilen konaklama kapasitesine uygun sayıda kişinin konaklaması, Wi-Fi, kiralama süresi içindeki tüm genel giderler, her gün havuz ve bahçe bakımları yapılmaktadır

Bu kategoride; bahçesi ve havuz alanı duvarla ve tente ile çevrili olup kesinlikle etraftan görünmeyen, muhafazakar ailelere uygun müstakil villalarımız bulunmaktadır.

Düzenli Olarak Havuz bakım personeli tarafından günlük yapılmaktadır. Havuza girerken; aşırı yağ kullanımı, elbise ile girilmesi vs nedenlerle oluşabilecek sorunları engelleme için bu hususlara dikkat edilmeli. Havuz suyunun boşaltılması ve tekrar doldurulması yüksek maliyet ve zaman isteyen bir süreçtir. Havuz doldurulduğu ilk günden itibaren düzenli olarak temizlenmekte, gereken ilaçlamalar ve devridaimi yapılmaktadır. Bu sebeple sağlık ve hijyen açısından hiçbir sorun olmadığından havuz suyunun değiştirilmesine gerek duyulmamaktadır.

Villalarımızın konaklama süresi minimum 2 gece olup bunun altında hizmet verememekteyiz.

Haftalık villa kiralama fiyatlarına giriş temizliği dahildir. Müşteri villaya girişte evi temiz bulur.

 

Villalarımızın hepsinde temiz havlu ve temiz çarşaf mevcuttur. Her 7 günlük konaklama için bir çarşaf ve havlu takımı bulunmaktadır. Plaj havlusu bulunmamaktadır.

Yapılan her rezervasyonda kiralama şartları kabul edilmiş olup aksi belirtilmediği sürece firma hesabımıza kiralama bedelinin %35'i havale ile yollanır. Sonra firmamız tarafından size mail, fax yada posta ile teyid bilgisi iletilir. Kalan bakiye villa teslimatında nakden teslim alınır.