Kaş Kiralık Villalar

Kaş Kiralık Villalar; Türkiye’nin en muhteşem sahil beldelerinden, orman ve deniz manzarası mükemmel olan ilçelerden biri de Antalya’da bulunan Kaş ilçemizdir. Kaş ilçemiz yerli ve yabancı turistleri kendisine çeken özeli bir güzelliği bulunmaktadır.

Kaş Kiralık Villalar

Bunlar; gerek antik kentleri, kral mezarlıkları, gerekse sahil manzaralı antik tiyatroları olabilmektedir. Kaş ilçesi sadece tarihi ile ön planda değildir. Aynı zamanda hareketli gece hayatı ile de ön plana çıkmaktadır. Kaş ilçesinde gece hayatını bir barda da yaşayabilir, bir eğlence mekanında da yaşayabilirsiniz Kaş ilçesinin en ünlü barlarına bir bakalım:  

Mavi Bar: Mavi Bar

Antalya ilinin, Kaş ilçesinin en ünlü ve yerli ya da yabancı turistlerin en gözde  mekanı Mavi Bar’dır. Bu işletme Kaş ilçesinin gece hayatına yönelik hizmet veren işletmelerin en başında olmasının sebebi de budur. Mavi Bar bölgenin en eski mekanlarından biridir. Kendine has bir dizaynı olan Mavi Bar Kaş ilçesinin aynı zamanda en eğlenceli mekanı olarak da bilinmektedir. Bu bar genellikle Rock’N Roll tarzı müzikler çalmaktadır.

Hideway Bar ve Cafe:

Hideway Bar ve Cafe

Antalya ilinin Kaş ilçesinde bulunan hem Cafe hem de Bar olan bir işletmedir. Bu işletme merkezde yer aldığı için çok göz önünde bulunmaktadır. Fakat bu bir negatiflik değil daha çok kendine ait bir atmosfer oluşturmasına olanak sağlamıştır. Hem bar hem cafe tarzı bir yer olması arkadaşlarınız ve aileniz ile gidebileceğiniz güzide bir mekandır.

 

Peki bu kadar eğlenceden sonra nerede kalabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Antalya’nın Kaş ilçesinde bulunan lüks villalar kiralamanız için en uygun konaklama yeri sayılabilir. Bir otelde kalmak sizin hareketlerinizi kısıtlar, rahatsız hissedebileceğiniz bir ortam oluşabilir. Fakat Kaş ilçesinde aileniz, arkadaş grubunuz veya eşiniz ile kalmanız sizi evinizde gibi hissettireceğinden hiç şüpheniz olmasın. Kiralık villalar günümüzde çok fazla çeşide ayrılmaktadır. Aileniz ile birlikte kalacağınız villanın özellikleri farklı, arkadaşlarınız ile birlikte kalacağınız villanın özellikler ve tabii ki balayı yapacak olan çiftlerin de kiralayacağı villalar farklı özelliklere sahip olacaktır. Bunun sebebi günümüzde kiralık villaların, özellikle Kaş ilçesinde bulunan villaların çeşitli özelliklere sahip olmasıdır. Bir villa nasıl seçilmelidir bir bakalım:

1. İlk olarak tatile gideceğiniz kişi sayısını belirlemeniz gerekmektedir. Bunun sebebi villaların oda sayıları ile yatak sayılarının aynı olmamasıdır. Erken rezervasyon ve erken bildirilen kişi sayısı sizin villa kiralarken kolaylık sağlamanıza yardımcı olacaktır.

2. Kaş ilçesinde bulunan villalar deniz manzaralı, doğa ile iç içe olan villalar gibi çeşitli özelliklere ayrılmıştır. Tatilinizi bir deniz kenarında mı gerçekleştirmek istiyorsunuz, yoksa doğa ile iç içe sevdikleriniz ile huzurlu bir ortamda mı tatilinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz? Buna karar vermenizin oldukça zor olabileceğini tahmin edebiliyoruz. Fakat erken karar vermelisiniz, çünkü Kaş ilçesi çok sayıda turist çektiği için özellikle yaz döneminde kiralık villa bulabilmeniz zorlaşabilir.