Isıtmalı Havuzlu Villalar

Tatil kavramının anlamı herkeste farklı şekillerde vücut bulmaktadır. Bazıları villa ve otellerde geçirecekleri zamanı tatil olarak adlandırırken, bazıları için tatilin anlamı deniz ve güneş demektir. Tatil sezonları sadece yaz ayları ile sınırlı değildir. Dört mevsim boyunca tatil yapma imkânınız vardır. Kış aylarında tatil yaptığınızda size sunulan birçok avantaj bulunur. Bu avantajlar, ısıtmalı havuzlu villalar olarak karşınıza çıkar.

Isıtmalı havuzu olan villalarda havuzlar bir ısı pompası ile sıcak hale getirilir. Kış aylarında villada yapacağınız tatillerde rahatlıkla havuza girmeniz mümkün olacaktır. Tatil yapacağınız kış aylarında ısıtmalı havuzu olan villa seçeneklerini tercih etmelisiniz. Bu sayede maksimum olarak 27 dereceye ulaşabilen sıcak havuzlarda keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Isıtmalı Havuz Seçeneği ile Villa Tatili

Isıtmalı Havuz Seçeneği ile Villa Tatili

Bazı çiftler kış aylarında dünya evine girmektedir. Kış aylarında balayına gidecek olan çiftlerin seçmeleri gereken tatil mekanları oldukça önemlidir. Balayı çiftleri, villa tercihlerini ısıtmalı havuz villa seçeneğinden yaparsa kış aylarında bile rahatça yüzebilirler. Isıtmalı havuzlu villalar aracılığı ile dört mevsim boyunca rahat bir şekilde tatil yapma olanağınız vardır.

Yaz sezonunda iş yoğunluğunuzdan ya da kalabalık ortamlar nedeni ile tatil yapamıyor olabilirsiniz. Tatil beldeleri yaz aylarında oldukça kalabalık ve gürültülü olabilmektedir. Bu durum sizi ve yakın çevrenizi rahatsız edebilir ve yaz aylarında tatil yapmak istemeyebilirsiniz. Yazın denize giremedim diye üzülmenize gerek kalmadan tıpkı yaz aylarındaki gibi havuzda yüzebilmeniz için ısıtmalı havuz seçeneği olan kiralık villalar vardır. Üstelik kış aylarına yapacağınız tatiller daha sakin ve daha uygun fiyatlı olabilmektedir.

Bazı ısıtmalı havuzlu villalar doğa ile iç içe olabilecek konumda bulunur. Dışarıda yağan kar manzarasını seyrederek sıcacık ısıtmalı havuzunuza girebilirsiniz.

Kış Soğuğunda Sıcacık Havuz Keyfi

Kış Soğuğunda Sıcacık Havuz Keyfi

Evlilik ve balayı tarihi ya da yıl dönümleriniz kış aylarına denk geliyorsa Isıtmalı havuzlu villalarda tatil yapmak en iyi seçenekler arasında olabilir. Muhafazakâr aile yapısına sahip olan birçok kişi de ısıtmalı havuzu olan villaları tercih etmektedir. Kalabalık ortamlardan kaçınıyorsanız ve mahremiyetinize önem veriyorsanız ısıtmalı havuzlu villalar ile mutlu ve huzurlu bir tatil yapabilirsiniz.

Kış tatili yapacaklar için villalarda bulunan ısıtma sistemleri oldukça merak edilir. Antalya ve çevresinde bulunan kiralık villalarda genel olarak yerden ısıtmalı villa seçenekleri bulunur. Kapalı havuz sistemlerinde yer aldığı bu villalarda kış tatilini en iyi şekilde geçirebilirsiniz. Sadece size ait olan kiralık villada hijyen problemine takılmadan sıcacık bir havuz keyfi yapabilirsiniz.

Kışın kiralanan villalar genel olarak kapalı ve ısıtmalı olarak tercih edilir. Bu tarz havuzların dışarıdan görünebilmeleri mümkün değildir. Gizliliğin esas alındığı kiralık villalarda eğlenceli ve huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Kış döneminde ısıtmalı havuzları kullandığınızda sıcacık bir ortama kavuşabilirsiniz. Ayrıca havuzun ısı derecesini dilediğiniz şekilde ayarlayabilmeniz mümkündür.

Bkz;

Isıtma Havuzlu Villalar