Balayı Villa

Balayı villaları, balayı tatilinizi geçirebileceğiniz villa tipleridir. Balayı villa, yeni evlenen çiftlerin rahatsız edilmeden vakit geçirebilmesi için korunaklı ve manzaralı şekilde tahsis edilir. Bu villalar, çiftlere hitap ettiğinden dolayı büyük villalar değildir ve 1+1 ya da 2+1 villalardan oluşmaktadır. Balayı tatili genel olarak özel tatillerdendir ve villalar, çiftlerin bu anı en iyi şekilde geçirebilmeleri için güzel yerlere inşa edilir. Kalkan bölgemizde bulunan balayı villalarımız, göze hitap eden tasarımlara sahiptir ve misafirlerini beklemektedir.

Mahremiyetine önem veren ve rahatsız edilmek istemeyen tüm çiftler balayı villalarını tercih edebilir. Ancak balayı villa, sadece evli çiftlere özel olarak tahsis edilmemektedir. Sevdiğiniz kişiler ile baş başa kalmak istediğinizde de bu konaklama çeşidini seçebilirsiniz.

Balayı Villaları Neden Tercih Edilmeli?

Balayı Villaları Neden Tercih Edilmeli?

Evliliğinizi kutlamak ve kalabalık ortamlardan uzak bir şekilde tatil yapabilmek için balayı villalar tercih edilebilir. Ancak balayı için villa tercih edilmesinin başka sebepleri de bulunur.

Mahremiyet

Villalar, otel gibi kalabalık yerler ile kıyaslandığında oldukça mahremiyete önem verir. Balayı villalarda özel alana sahip olma avantajına sahip olabilirsiniz. Kalabalıktan uzak durmak isteyen birçok çift mahremiyet duygusu sebebi ile villaları tercih etmektedir.

Ev Konforu

Balayı villa, evinizde hissettiğiniz rahatlığı yaşamanızı sağlar. Villada vakit geçirdiğinizde oldukça huzurlu ve sakin bir ortam bulursunuz.

Balayı Villa Konumu

Villaların seçilmesinin en büyük nedenlerinden birisi deniz manzarasına sahip olmasıdır. Direkt havuz terasına ve plaja açılan bir villada kalmak oldukça güzel dakikalar geçirmenizi mümkün kılabilir.

Esnek Zaman

Bir villada tatil yaptığınızda aktivitelerinizi arzu ettiğiniz saatlerde yapabilirsiniz. Yüzme saati ya da yemek vakitlerinde kısıtlı bir zaman aralığına sahip olmadan tatilinizi sürdürebilirsiniz.

Özel Olanaklar

Villada tatil yapmanın en iyi avantajı özel seçeneklere sahip olmaktır. Birçok imkana sınırsız olabilecek şekilde ulaşabilmek mümkün olur.

Balayı Villalarda Sunulan Hizmetler

Balayı Villalarda Sunulan Hizmetler

Balayında sevdiğiniz kişi ile doya doya vakit geçirmek istiyorsanız balayı villa tatil planının size göre olduğu söylenebilir. Otelde tek bir odada kalıp, kısıtlı bir zaman geçirmek yerine villalarda konaklayarak huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Çiftlere ve sevgililere özel olarak sunulan balayı villalarında birçok özellik bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bu özellikler şunlardır;

  • Dışarıdan görünmeyen ve etrafı korunaklı havuz
  • Villanın iç ve dış tasarımı balayı çiftlerine uygun olacak şekilde
  • Mahremiyet ve özel alan
  • Kişiye özel olarak sunulan manzara ve havuz
  • Doğa ile iç içe olabilecek bir alan ve huzur
  • Villa tasarımı çevre ile uyumlu
  • İhtiyaç duyulan özel ekipmanlar

Bu tarz özelliklere sahip olmak istiyorsanız Kalkan balayı villa tatil planını tercih edebilirsiniz. Villa tatillerini ekonomik ve bütçeye uygun olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile birlikte yüzünüzü daima gülümsetecek anılar ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bkz: Balayı Villa